• Vitajte na mojich stránkach!

• Mlií študenti,

možno mnohí neviete, ale na Piaristickom gymnáziu sa pohybujem od roku 1991, kedy som nastúpil ako vychovávateľ do Domova mládeže, kde som pracoval až do jeho zániku v r. 1997. Neskôr som sa vrátil späť a to v r. 1999 do M-Centra, kde som pôsobil do r. 2003. Potom som začal vyučovať spev na ZUŠ K. Pádivého v Trenčíne, kde som momentálne aj zástupcom riaditeľky..

Na škole vediem "krúžok" zborový spev. V r. 1999 som ho vlastne zakladal ako Školský spevácky zbor Piaristického gymnázia Jozefa Braneckého v Trenčíne   a od r. 2010 nesie hrdý názov "PIARISSIMO"...

Moje "zbožné" želanie je, aby sa čím viacej nadaných, šikovných študentov pridalo k nám, aby sme spolu mohli zažívať krásne chvíle na koncertných pódiách, spoločných skúškach a sústredeniach a nepozeralo sa nás, ako na bláznov....Hudba je fenomén, liek a relax.....Preto sa nebojte prísť a pokiaľ máte chuť a hlas môžete pomôcť šíriť škole dobré meno...a nielen škole, ale aj mestu a Slovensku...

Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

• Miestnosť
            • Refektár Kolégia piaristov